ВУЗ ШАГ

Дружелюбівський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

   


Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу
Результати

Пам’ятка “Правила поведінки дітей на вулиці”

 

Діти! Ми знаємо, що шлях до школи і зі школи додому повинен бути, безпечним. Але багатьом з вас долаючи цей шлях треба переходити вулицю. Тому, щоб з вами не трапився нещасний випадок на дорозі, треба дотримувались правил поведінки на вулиці.

1. Ніколи не переходь дорогу на червоне світло, навіть коли поблизу немає машин, краще переходити дорогу в спеціальних місцях для переходу - так безпечніше.

2. Обходь стороною виїзди з гаражів, автостоянок та інших подібних місць: автомобіль може виїхати заднім ходом і водій тебе не помітить.

3. Якщо тобі треба перейти дорогу, а в тому місці немає світлофора, то уваж¬но подивись в обидві сторони, щоб впевнитись, що поблизу немає машин, а тільки потім переходь.

4.  Якщо тобі страшнувато переходити вулицю одному, попроси кого-небудь з дорослих тебе перевести, або навіть дочекайся поки дорослий буде переходити дорогу, і йди разом з ним.

5. Будь особливо обережним при переході вулиці, коли в очі світить сонце, яскраве сонячне світло сліпить очі, і ти можеш не помітити машину, яка наближається. Якщо на тобі немає шапочки з козирком, закрийся від сонця рукою чи книжкою.

6. Не вискакуй на проїжджу частину з м’ячем чи іграшкою: ти ризикуєш не побачити машину і попасти під неї.

7. Якщо на перехресті чергує регулювальник, слухайся його вказівок.

8.  Не катайся на велосипеді по проїжджій частині вулиці - це дуже небезпечно.

Нравится